Від водної безпеки до зеленого туризму
У селищі Кушугумі Запорізької області відбулася чергова стратегічна сесія з розробки Стратегії розвитку та відновлення Кушугумської громади до 2030 року.
У селищі Кушугумі Запорізької області відбулася чергова стратегічна сесія з розробки Стратегії розвитку та відновлення Кушугумської громади до 2030 року.
Що нас тримає у складні часи? У кожного свій вогонь усередині, але багатьох людей об’єднують речі духовні. Про духовність, стійкість і їхнє значення для кожного з нас і для громади загалом говорили учасники «Діалогів про сенси Запоріжжя», організованих ГО Екосенс та Радою відновлення Запоріжжя.
Громадська організація “Екосенс” із Запоріжжя популяризує місцеві дикі рослни, відомі як бур’яни, розповідаючи про їх користь для здоров’я та використання у ландшафтному дизайні. Завантажити плакати серії безкоштовно.
Саме таке майбутнє запланували для себе мешканці Кушугумської громади Запорізької області, працюючи над Стратегією розвитку. Кушугумська селищна рада за підтримки запорізької громадської організації “Екосенс” провела 22 листопада 2024 року першу стратегічну сесію зі створення Стратегії розвитку та відновлення громади до 2030 року.
Експерти ГО «Екосенс» і Ради відновлення Запоріжжя провели детальний аналіз Програми економічного і соціального розвитку Запорізької міської територіальної громади на 2025 рік. Що необхідно змінити?
Як буде жити Запоріжжя в 2025 році? Відбулося публічне обговорення Програми економічного і соціального розвитку Запоріжжя на 2025 рік, у якому взяли участь експерти Ради відновлення, представники бізнесу та громадськості. Обговорення торкнулося ключових аспектів документа, що визначає пріоритети розвитку громади на наступний рік. Детальніше про результати дискусії та основні пропозиції читайте далі.
Кабінет Міністрів України продовжує політику соціально-економічного вирівнювання, спрямовану на забезпечення рівних умов для розвитку всіх громад країни.
Громадська організація «Екосенс» розпочає новий проєкт “Зелена стратегія для відновлення і розвитку Кушугумської громади”.
Громадськість має право подавати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту Програми як головного документу державного планування на 2025 рік.
На діалогу, організованому Радою відновлення Запоріжжя 11 жовтня до Дня міста, представники влади та громади поділились думками і мріями про сенс жити в Запоріжжі. Ми записали основні тези виступів учасників.